Michaela Štoudková
modelka
Krabičky od Zdravého stravovania sme s priateľom mali mesiac a veľká spokojnosť.
Přečíst celou referenci
Lenka Myslivcová
IFBB ElitePro Bikini fitness a mamina
Zdravá strava je súčasťou môjho života už niekoľko rokov. Od roku 2016 som súťažila v bikini fitness a po pár rokoch som sa dostala do profesionálnej divízie, kde som si nemohla dovoliť žiadnu chybu v celkovom režime, a tak viem, ako by mala správna strava vyzerať.
Přečíst celou referenci
Monika Marešová
podnikatelka
Pretože som chcela zhodiť nejaké to kilčo a viem, že je to hlavne o strave, tak som sa rozhodla pre krabičkovú diétu od Zdravého stravovania. A to hlavne preto, že som nevedela, ako správne jesť. Aké veľké porcie majú byť a správne zloženie. Aj vzhľadom na môj vek mi výživová poradkyňa odporučila program Proteín. A bola som úplne nadšená! Veľmi dobré jedlo, pestré a veľké porcie! Nemala som vôbec hlad a nehonila ma maškrtná. A váha išla dole. Za mňa totál TOP!
Aneta Prchalová
plussizemodel
S krabičkami od Zdravého stravovania som veľmi spokojná. Na krabičkách najviac oceňujem pestrosť a nápaditosť jedla. Jedla je skutočne dostatok, využívam aj nutričné poradenstvo a slečna Evička mi vždy nastaví všetko na mieru tak, aby boli moje ciele splnené najlepšie. Páči sa mi i to, že Zdravé stravovanie ponúka aj niekoľko programov, a tak človek môže skúšať, čo mu najviac vyhovuje. Takže krabičky od Zdravého stravovania skutočne môžem odporučiť všetkým a keby som to mala zhrnúť do troch slov, tak by to vyzeralo takto: zdravé, chutné a bez starostí, čo ocení mnoho žien, nielen na materskej dovolenke, ako som ja. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov a ďakujem za vaše služby.
Roman Šnajdrvint
Školiteľ kaderníkov a majiteľov salónov
Za život som vyskúšal niekoľko diét, chudnúcich plánov, keto diét… a súčasťou môjho života je JOJO efekt. Na Zdravom stravovaní ma baví to, že aj keď si cez víkend vyhodím z kopýtka a dám si čokoľvek, nemám strach a ani pocit, že by som opäť priberal. Druhou najlepšou vecou je čas. Čas, ktorý ušetrím, nakupovaním, prípravou... Som maximálne spokojný s jednaním firmy, dovozom a kvalitou potravín. Vrelo odporúčam.