Mário Rigo
nechtový dizajnér
No začnem takto: Zdravé stravovaní najlepšie voľba v mojom živote, nebudem klamať predtým som skúsil jednu nemenovanú firmu, ale to sa ani nedá porovnať. „Ta chuť a balenie… proste všetko topka“. Ja som mega spokojný, jedla sú fakt ako od Mami. Proste 100% spokojnost. Milujem.
Vojtěch Selix
@selixinho
Zdravé stravovaní som mal tú česť vyskúšať na jeden mesiac a už za toto obdobie môžem povedať, že nielenže som schudol pár kíl, ale zároveň som si vo svojom stravovaní našiel poriadok a pevný režim, ktorý je v bežnom živote potrebné dodržiavať, a to som si uvedomil až teraz vďaka tejto krabičkovej diéte. Je potrebné pochváliť aj ich kuriérov, ktorí pre svojich zákazníkov urobia naozaj čokoľvek.
Václav Noid Bárta
Hudobník
Krabičková diéta od Zdravého stravovania je skutočne skvelý pomocník pri formovaní postavy. Je známe, že 70 % úspechu pre dosiahnutie vašej vysnenej postavy je práve strava. Pri bežnom stravovaní je celkom obtiažne strážiť si denný príjem kalórií. V Zdravom stravovaní to vyriešia za vás. Stačí si len nakonfigurovať diétu podľa vašich predstáv a požiadaviek (suroviny, čo neobľubujete, objem denného príjmu), prípadne keď si neviete rady, môžete sa obrátiť na výživových poradcov Zdravého stravovania a oni vám so všetkým pomôžu. Jedlá sú veľmi chutné a pestré. Veľa surovín som predtým nikdy neochutnal a teraz ich priam zbožňujem (quinoa, bulgur). Ďalším plusom je, že plastové krabičky môžete každý týždeň vrátiť. Vďaka Zdravému stravovaniu si držím už pol roka svoju postavu presne tak, ako potrebujem.
Andrea Nguyen
Učiteľka
Jedlo od zdravestravovani.cz som využívala ako ja (program PRE MAMY), tak aj môj manžel (program PRE ZDRAVIE). Obaja sme boli veľmi spokojní. Najviac nám vyhovoval ušetrený čas, ktorý sme mohli obaja využiť na prácu alebo na spoločne strávený čas s deťmi. Navyše ja, ako dojčiaca mama, som mala istotu, že svojmu bábätku dávam maximum živín, ktoré potrebuje. Služby určite opätovne využijem.
Ivana Sottnerová
Fitness tréner a nutričný kouč
Krabičky využívam už niečo málo vyše roka a som s nimi maximálne spokojná. Už len z dôvodu, že aj keď vypíšem x vecí, ktoré nejem, stále sú krabičky pestré a chuťovo dokonalé.