Klára Kováčová
fitness trenérka a masérka
Vy, ktorí ma poznáte, tak viete, že na jedlo nedám dopustiť. Na to, aby bolo pestré, kvalitné, zdravé a tiež aby u nás všetkým chutilo! A krabičkové stravovanie je jednoducho super! Nemusíte premýšľať nad kalóriami, vitamínmi, bielkovinou a ktovie čím presne viete, čo do seba dávate. A pozor – každý si to môže upraviť podľa svojich potrieb. Ale čo je možno ešte lepšia je tá úspora času. Však to poznáte, my ženské lietame celý deň a potom: čo budem variť? A s týmto je koniec. Úplne ideálny a ja si hovorím, prečo už som to nerobila dávno😊 Dovoz je potom po celej Českej republike, takže ak ideme mimo domova, tak krabičky dôjdu za nami.
Jana Marvanová
Modelka
Zdravé stravovanie mi uľahčilo život v mnohých ohľadoch. Vzhľadom na moju prácu mi na varenie neostáva veľa času, napriek tomu však potrebujem jesť zdravo, kvalitne a pravidelne. Zdravé stravovanie mi pravidelnú a veľmi chutnú stravu privezie až do pohodlia domova, a keď náhodou nestíham, môže ju za mňa prevziať moja blízka osoba. Kuriér je skutočne milý, schopný a veľmi ústretový. Program mi bol vďaka nutričnej poradkyni vytvorený na mieru, a ja som sa tak mohla sústrediť na súťaže, cvičenie, fotenie, natáčanie a nemusela som sa už vôbec o stravu strachovať, lámať si s ňou hlavu či čokoľvek rátať. Viem, že vďaka Zdravému stravovaniu svojmu telu poskytujem skutočne kvalitné suroviny, a ešte k tomu uspokojím svoje chuťové bunky. S pokojným a veľmi spokojným srdcom a žalúdkom môžem iba odporučiť.
Mário Rigo
nechtový dizajnér
No začnem takto: Zdravé stravovaní najlepšie voľba v mojom živote, nebudem klamať predtým som skúsil jednu nemenovanú firmu, ale to sa ani nedá porovnať. „Ta chuť a balenie… proste všetko topka“. Ja som mega spokojný, jedla sú fakt ako od Mami. Proste 100% spokojnost. Milujem.
Karel Horváth
Rozhodol som sa, ako mnohí z vás vedia, podstúpiť extrémnu premenu a schudnúť z neúnosných 145 kg.
Přečíst celou referenci
Ivona Podzimková
Krabičkovú diétu som skúsila mesiac a bola som milo prekvapená. Nielen že som schudla cca 5 kg, ale vyskúšala som veľa potravín, o ktorých som si myslela, že by mi vôbec nechutili, opak bol však pravdou. Jedla som 5× denne a porcie boli tak veľké, že som mala občas aj problém všetko zjesť. Pre mňa bolo obrovské plus, že som na nič iné už nemala chuť a nebola som ani hladná medzi jednotlivými jedlami. Krabičky odporúčam všetkým, čo chcú schudnúť nejaké kilá, naučiť sa pravidelne jesť, ale tiež čo a ako pripraviť.